Tevreden aankoop
“Voor de uitbreiding van mijn onderneming was ik op zoek naar een bedrijfspand. Ik ben bijzonder tevreden met de snelle en prettige ondersteuning van Koetsenruyter. Dankzij hen kan ik mijn groeiambities invulling geven in het bedrijfspand aan de van Andelstraat”, aldus ondernemer Hensen van Dakraam Steenbergen.
Koetsenruyter makelaardij is met meer dan 30 jaar ervaring dé makelaar voor Steenbergen e.o. Met een vertrouwde en persoonlijke aanpak zorgt Koetsenruyter ervoor dat uw woning of bedrijfspand kundig en voor de juiste prijs wordt aangekocht of verkocht.
Koetsenruyter past bij de verkoop van uw pand zonder meerkosten de laatste presentatietechnieken toe, waaronder 360° foto’s, film en 3D tekeningen.
Bent u er ook klaar voor om uw huis of bedrijfspand te verkopen? Plan dan een vrijblijvende afspraak met ons in en wij zorgen voor de rest. contact?