Foto 1/22
Foto 2/22
Foto 3/22
Foto 4/22
Foto 5/22
Foto 6/22
Foto 7/22
Foto 8/22
Foto 9/22
Foto 10/22
Foto 11/22
Foto 12/22
Foto 13/22
Foto 14/22
Foto 15/22
Foto 16/22
Foto 17/22
Foto 18/22
Foto 19/22
Foto 20/22
Foto 21/22
Foto 22/22

Omschrijving

Jonge handige klusser opgelet!!

Deze woning is uitermate geschikt voor mensen die bereid zijn de handen uit de mouwen te (laten) steken. Deze woning is hiermee geheel naar eigen inzicht en eisen/wensen te moderniseren. De woning is gelegen net buiten het stadscentrum aan de Prins Bernhardlaan 88 in de wijk ’t Fort. De woning beschikt nu over een woonkamer aan de voorkant en een leuke achterkamer aan de achterkant met daarachter de keuken en de badkamer.
Op de 1e verdieping bevinden zich 3 slaapkamers. Achter de woning ligt de tuin die op het zuiden is gesitueerd.

Door de ligging van de woning zijn veel voorzieningen op loop- en/of fietsafstand bereikbaar. Zo is bijvoorbeeld winkelcentrum Nettorama op 5 minuten loopafstand en het bourgondische stadscentrum van Bergen op Zoom op 10 minuten loopafstand. De uitvalsweg richting de autosnelweg A4/A58 is binnen enkele autominuten bereikt.

Zoek je een leuke woning met een mooi perceel grond en die je helemaal naar eigen smaak en inzicht kunt moderniseren, bel dan voor een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging.



Bijzonderheden
* De woning is dichtbij het stadscentrum van Bergen op Zoom gelegen
* De woning dient te worden opgeknapt/geactualiseerd
* De woning beschikt deels over dubbel glas
* Parkeren in de straat met parkeervergunning


Wat is mijn huis waard ? Deel of bekijk wat klanten over ons vertellen.
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site: [ X ]